Ініціатива

Щоб опанувати людяністю, не треба злітати...

10.01.2016 10:21
Таке страшне словосполучення "Будинок престарілих"...  Новорічні та Різдвяні свята - родинні свята і вони чудові, але є люди які не мають родини і не мають можливостей святкувати... Ми не можемо стояти осторонь, не маємо морального права про них забувати, залишати на самоті, бо ми ЛЮДИ і забов'язані знаходити час, щоб робити добрі справи та підтримувати нужденних. Відклавши всі хатні справи та взявши подарунки, провідаймо одиноких людей та подаруймо їм краплину добра, надії та маленьке свято. Так робимо ми, учителі і учні нашої школи. 

Чекаємо вдома!

20.12.2015 10:09
Я благаю, щоб ти повернувся,  До родини своєї, живим! Та в бою, щоби не спотикнувся, Ангел став охоронцем твоїм! Вірю, буде твоя перемога, Та майбутнє щасливе життя. В Україну я вірю та в Бога, І чекаю на тебе щодня.  Події останніх двох років показують, що  у єдності наша сила, яка проявляється навіть у найменшому, що можемо ми зробити для підтримки нашої країни. Не лишаємося  осторонь цієї проблеми, і вносимо свою, нехай і маленьку часточку у підтримку української армії.  Пам’ятаймо, Україна у нас одна, і захищати її слід не лише політикам та військовослужбовцям, але усьому народу, надаючи таку необхідну у скрутний час допомогу. Тільки у єдності, спільно ми здолаємо всі труднощі.

Під оберегом нашого тепла

03.11.2014 22:25
Учні 10-11-х класів нашої школи завітали з пісенними вітаннями, розважальною програмою  до діток, які перебувають на лікуванні у Волинському  обласному реабілітаційному центрі для дітей з ураженою центральною нервовою системою, що знаходиться у с. Дачне.  Щирі намагання допомогти, розрадити  проросли  словами подяки  і  зволоженими  від  розчулен­ня  очима, якими  дивились   хворі діти у відповідь на ту подаровану крихіт­ку  уваги, на зібрані усією школою  іграшки, олівці, акварелі, альбоми, на тепле слово. Усі  ми – люди. Тож  будьмо  добрими, милосердними,  нехай  не  черствіють  наші  душі  в  щоденних  клопотах,  відчуймо  чужий  біль ...

Експериментальний майданчик

09.10.2014 00:00
З 2011 року керую дослідно-експериментальною роботою у школі, колектив працює за темою експерименту: «Арт-методи в розвитку емоційного інтелекту та творчого потенціалу школярів в освітньому просторі».   

Макулатуринг

16.01.2014 19:30
Як часто за буденними клопотами ми забуваємо потурбуватись про Землю і про ближнього. Іноді просто не знаємо, чим можемо допомогти. Ініціатива збирати макулатуру – нагода зробити добру справу у такий простий спосіб. Адже 1 тонна макулатури – врятоване дерево.    Учні нашої школи уже за І семестр 2013-2014 н.р. зібрали більше 6 тонн макулатури! Не хвалимося, а гордимося !!!    

Здоров’я над усе!

02.11.2013 22:42
                            Здоров’я настільки переважує решту благ життя,                              що здоровий жебрак щасливіший за хворого короля.                        ...

Діловий туризм

02.11.2013 22:27
                            «Світ – це книга,  і той, хто не подорожує,                              читає лише одну її сторінку».   Святий Августин.                В 2011 році у школі  започаткувала  клуб подорожуючого вчителя «Пілігрим». Програма роботи клубу реалізується  за трьома напрямками: екскурсійні подорожі історичними місцями,  дослідження мальовничих куточків природи та відвідування сакральних...

Екологічний десант

02.11.2013 22:26
Джеральд Даррелл писав: «Пам’ятайте, у рослин і тварин немає депутатів, їм немає кому  писати й скаржитися, за них нікому заступитися, крім нас, людей, які разом з ними заселяють цю планету».  Щороку беремо участь в акції "Допоможемо птахам!"

Агенти чистоти

02.11.2013 22:20
На підтримку Всесвітнього руху “Робимо чистим світ” у місті Луцьку щороку восени і навесні проходить загальноміська акція «Чистий двір, вулиця, місто – чиста Україна» участь у якій передбачає проведення санітарно-екологічних днів, прибирання територій від опалого листя та відходів. Відповідальність за  участь працівників школи, учнівського та батьківського колективу у даній акції покладено на мене. Я тільки за – адже переконана, що чистота краю починається з чистоти власної оселі, вулиці, міста. У нашій школі акцію проводимо під гаслом «Чисто не там, де постійно прибирають, а там де не смітять!»