Якщо Ви сюди зайшли, - значить для цього є привід!

                                                                             Наталя Денисюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини

Участь у Всеукраїнському конкурсі молодіжних проектів з енергозбереження. “Енергія і середовище", м. Київ

26.02.2020 13:53
Учениця 9-Г класу Павлік Вікторія працювала над впровадженням елементів енергозбереження, використанням поновлюваних джерел енергії для місцевих потреб. Проект був представлений та відзначий фаховим (суворимм, високопрофесійним,віримо, справедливим журі) 

Спільний шлях до перемоги

15.01.2020 13:49
Щиро дякую Платоновій С.Р. за підготовку Анастасії Бохонюк до контрольної роботи з історії, Анастасії - за прекрасний захист наукової роботи! Ще раз переконуюся: "Щоб досягнути до своєї мети, треба до неї іти!" Результат - ІІ місце у міському етапі конкурсу -захисту наукових робіт!

Вітання юним географам!

10.12.2019 20:40
Щиро вітаю Барановську Вікторію  і  Щуровського Артема із здобутими призовими місцями на міській олімпіаді з географії! Розумнички мої!

Надзвичайно плідна робота у складі журі Всеукраїнського турніру у м. Вінниця

31.10.2019 15:10
Відповідальний момент - виставлення та коментування оцінок членами журі      

Через роки і відстані чекатиму вас...

16.05.2019 11:14
Любі мої одинадцятикласники! Ну ось і все..Лише зараз зрозуміла, що сьогодні ми з вами ще бачимося  на коридорах школи, посміхаємося один -одному, жартуємо,  обговорюємо  новинки географії... Ви - все ще мої учні! Завтра...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>